Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przystankowa epidemia nawiedziła Lubliniec

Epidemia ta rozrasta się nie tylko pod kątem liczby uczestników przystanków ale także i zasięgu działania. Nowy Przystanek to nowe województwo na mapie akcji. Na Śląsku Pat wystartował i wspaniale się rozwija. Lubliniecki 7 Przystanek PaT jest już na półmetku.

Przystanki PaT rok w rok gromadzą tysiące młodych ludzi, których łączy jedno. Pasja, która jest niesamowitym narzędziem profilaktyki rówieśniczej. Coś co u swych początków było spotkaniem zaledwie 80 osób, grupy zapaleńców, miłośników sztuki w różnych wymiarach, zwiększyło swój zasięg na niewyobrażalną skalę.

Na początku rządziła Warmia i Mazury. czyli Miłomłyn i Nidzica. Kolejne przystanki to już Mazowsze i odpowiednio Płock. Dalej byli partnerzy Garwolin i Miętne, Warszawa i Karolin oraz Ostrołęka i Kadzidło. Teraz przyszła pora na nowe. Mowa o Lublińcu, który sprawił że na mapie Przystanków PaT obok Warmii i Mazur, Mazowsza pojawił się Śląsk.

VII Przystanek PaT w Lublińcu już wystartował. Na półmetku zaprezentuje się młodzież z Rudy Śląskiej pod przewodnictwem nadkom. Krzysztofa Piechaczka, szefa rudzkiego PaS-u. Rudzianie zaprezentują dramę Pt. „Klucz” oraz komedię „Telenowela” programu „Profilaktyka a Sztuka”.

Inny wymiar warsztatów »

Eksplozja pozytywnej energii »

(KWP Katowice / pt)

Powrót na górę strony