Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad pół kilograma marihuany w mieszkaniu 28-latka

Data publikacji 13.07.2012

Kryminalni z I komisariatu w Koszalinie ujawnili w mieszkaniu 28-latka ponad pół kilograma marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a także został objęty dozorem policyjnym.

Policjanci z koszalińskiego  I komisariatu, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami, dotarli do 28-latka zamieszkałego w Koszalinie. Udali się wczoraj do miejsca jego przebywania i ujawnili przy mężczyźnie niewielkie ilości zakazanego przepisami suszu. Sprawdzając dalej, dokonali przeszukania w jego mieszkaniu. 28-latek, wiedząc, że kryminalni i tak odnajdą przechowywane w pomieszczeniach narkotyki, dobrowolnie oddał im woreczek z marihuaną, przyznając się do jej posiadania.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zabezpieczony susz kryminalni poddali wstępnym badaniom, potwierdzając, że jest to marihuana w ilości ponad pół kilograma. 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności. Od wczoraj, zgodnie z wnioskiem złożonym do prokuratury przez mundurowych z koszalińskiego komisariatu, objęty jest on policyjnym dozorem.
 

(KWP Szczecin / łb)

Powrót na górę strony