Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław: nagrody za pracę podczas EURO 2012

Data publikacji 13.07.2012

13 lipca 2012 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Głównego Policji, nadinsp. Marka Działoszyńskiego, z kierownictwem i funkcjonariuszami Policji województwa dolnośląskiego. Komendant Główny Policji w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego i swoim podziękował policjantom za wkład i zaangażowanie włożone w zabezpieczenie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – UEFA EURO 2012.

Podczas uroczystości, która odbyła się w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Komendant Główny Policji  nadinsp. Marek Działoszyński podziękował policjantom garnizonu dolnośląskiego za wkład własny, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz wzorowe wypełnienie nałożonych na nich zadań, które przełożyły się na bezpieczny i spokojny przebieg imprezy sportowej, która w takiej skali odbyła się w naszym kraju po raz pierwszy, a co się z tym wiąże, była ogromnym wyzwaniem dla polskiej Policji w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa.

W spotkaniu uczestniczyła kadra kierownicza dolnośląskiej Policji oraz funkcjonariusze wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych, Komendanta Głównego i Komendanta Wojewódzkiego Policji.

(KWP we Wrocławiu / mg)
 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 6.43 MB)

Powrót na górę strony