Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczysta odprawa w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach

Data publikacji 15.07.2012

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczysta odprawa kierownictwa. W spotkaniu udział wzięli: Minister Spraw Wewnętrznych Jacek Cichocki, Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński oraz kierownictwo śląskiego garnizonu, komendanci jednostek terenowych i naczelnicy wydziałów KWP Katowice z nadinsp. Dariuszem Działo na czele.

Minister Spraw Wewnętrznych Jacek Cichocki i Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński gościli w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Podziękowali policjantom za zaangażowanie i profesjonalizm podczas zabezpieczenia Mistrzostw Europy W Piłce Nożnej EURO 2012.
Policjanci zostali wyróżnieni nagrodami pieniężnymi, które wręczali minister Jacek Cichocki i Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. Podziękowania i gratulacje wszystkim policjantom złożył również Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Dariusz Działo.

Podczas przemówienia minister Jacek Cichocki oraz Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, zapewnili, że ani w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych ani też Komendzie Główniej Policji, nie są prowadzone prace związane ze zmianą już nabytych przez policjantów praw emerytalnych i sposobów naliczania należności emerytalnych. Minister zapewnił również, że obecnie trwają prace związane z uzyskaniem środków finansowych, które będą przeznaczone na poprawę warunków pracy policjantów w komisariatach oraz komendach miejskich i powiatowych.
Minister Jacek Cichocki prosił również wszystkich komendantów miejskich i powiatowych, o przekazie podległym policjantom jego podziękowań za zaangażowanie i dobrą policyjną pracę.

KWP Katowice/gp
 

Powrót na górę strony