Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielki finał 7 Przystanku PaT

Data publikacji 16.07.2012

Minister Jacek Cichocki, nadinsp. Marek Działoszyński, nadinsp. Dariusz Działo, przedstwieciele MSW i MEN oraz Jerzy Owsiak to goście Wielkiego Finału 7 Przystanku PaT w Lublińcu. Wszystkich serdecznie przywitali gospodarze Akcji starosta Joachim Smyła i burmistrz Edward Maniura. Jak można było przewidzieć finał był magiczny jak jego „7”.

Wczoraj po pięciu dniach intensywnych warsztatów profilaktycznych nastąpił Wielki Finał 7 Przystanku PaT w Lublińcu. Na ten szczególny dla patowiczów dzień przyjechał Minister Spraw Wewnętrznych Jacek Cichocki i Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński oraz Jerzy Owsiak. Śląskich policjantów reprezentował nadinsp. Dariusz Działo wraz z zastępcami oraz kierownictwem wydziałów i komend województwa śląskiego.

W gali uczestniczyli również przedstawiciele MSW i MEN oraz przedstawiciele innych służb mundurowych, samorządowcy z starostą Joachimem Smyłą oraz burmistrzem Edwardem Maniurą na czele.

Patowicze podczas Finału zaprezentowali to, czego nauczyli się podczas pięciodniowych warsztatów profilaktycznych. Brawom i wzruszeniom nie było końca, gdyż Wielki Finał był magiczny jak cały 7 Przystanek PaT w Lublińcu.

Dzisiaj uczestnicy rozjechali się po całej Polsce aby dotrzeć do domów. Śląscy policjanci dziękują za wspólnie spędzone chwile i zapraszają ponownie.

(Zespół prasowy PaT)


 

Powrót na górę strony