Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złożyli ślubowanie

Data publikacji 18.07.2012

Wczoraj w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Szeregi śląskiego garnizonu zasiliło 344 stróżów prawa. Ślubowanie przyjął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Dariusz Działo.

Wczorajsza uroczystość odbyła się w katowickim oddziale prewencji. Ślubowanie od nowych policjantów przyjął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Dariusz Działo. W uroczystości wzięło udział kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, dowódcy oddziału prewencji z insp. Aleksandrem Agackim na czele, komendanci miejscy i powiatowi, naczelnicy wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji oraz kapelan ks. Marek Brewko. Świadkami wczorajszego ślubowania były również najbliższe rodziny nowych funkcjonariuszy.

Szef śląskiego garnizonu nadinsp. Dariusz Działo w swoim przemówieniu podkreślił, jak trudna i odpowiedzialna jest służba w Policji. Nowym funkcjonariuszom życzył sukcesów podczas nauki w szkole policji, a także w późniejszej pracy. Rodzinom wytrwałości i zrozumienia.

Nowym funkcjonariuszom na początku ich kariery w Policji życzymy sukcesów w pracy oraz bezpiecznej i spokojnej służby.

(KWP w Katowicach / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 11.48 MB)

Powrót na górę strony