Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KGP:Nagrody za Euro 2012

Data publikacji 18.07.2012

Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński i I Zastępca nadinsp. Krzysztof Gajewski podziękowali dziś policjantom i pracownikom Komendy Głównej Policji za zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa podczas Turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012 pod kryptonimem „Hat-Trick 2012”.

Dzisiaj w Komendzie Głównej Policji odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące zabezpieczenie Turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012. Wręczone zostały wyróżnienia Ministra Spraw Wewnętrznych i Komendanta Głównego Policji, przyznane policjantom i pracownikom KGP, zaangażowanym w zabezpieczenie mistrzostw.

Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński i I Zastępca – dowodzący operacją „Hat-Trick 2012” - nadinsp. Krzysztof Gajewski, podziękowali wszystkim wyróżnionym za wysoki profesjonalizm, osobiste zaangażowanie i wkład pracy w zapewnienie porządku i bezpieczeństwa w czasie Euro 2012.

Nadinsp. Marek Działoszyński powiedział, że wszyscy mamy dziś satysfakcję z dobrze spełnionego obowiązku, a jednocześnie z ocen, które polska Policja otrzymała po realizacji tego przedsięwzięcia.

mj
 

Opis filmu: nagrody, KGP, wyróżnienie

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 31.26 MB)

Powrót na górę strony