Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listami gończymi wpadł z amfetaminą

Data publikacji 18.07.2012

Współpraca kryminalnych z Torunia i Bydgoszczy zaowocowała zatrzymaniem poszukiwanego trzema listami gończymi 31-latka. Dodatkowo podczas przeszukania wynajmowanego przez niego mieszkania policjanci znaleźli prawie 73 gramy amfetaminy. Mężczyzna trafił do aresztu.

Wczoraj (17.07.12) około 20.30 w Toruniu na ul. Grudziądzkiej kryminalni z toruńskiego komisariatu Śródmieście wspólnie z kolegami po fachu z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy na podstawie uzyskanych informacji zatrzymali 31-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna figurował w systemach jako poszukiwany od 2006 roku. Toruński sąd wydał za nim trzy listy gończe do różnych postępowań.

Podczas przeszukania wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania, kryminalni znaleźli woreczek z białym proszkiem. Wstępne policyjne testy wykazały cechy charakterystyczne dla amfetaminy. Substancja ważyła prawie 73 gramy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz oprócz tego, że usłyszy zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, odpowie też za wcześniejsze sprawy, do których był poszukiwany.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Powrót na górę strony