Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

Data publikacji 19.07.2012

19 lipca 2012 roku o godz. 8.30 w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste ślubowanie 137 nowo przyjętych policjantów. To kolejny, lecz nie ostatni nabór do naszej formacji w tym roku.

Drugi raz w tym roku garnizon dolnośląski przyjmuje w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy. 19 lipca słowa policyjnej roty ślubowania wypowiedziało łącznie 137 osób (110 mężczyzn i 27 kobiet). Ceremonia odbyła się o godzinie 8.30 w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego.

W szeregi dolnośląskiej Policji wstąpiło w tym roku już 211 funkcjonariuszy. Na tym jednak nie koniec - do końca roku planowane są jeszcze dwa nabory (we wrześniu i listopadzie). W 2012 roku garnizon dolnośląski zasilić ma łącznie 326 policjantów.

(KWP we Wrocławiu / mj)
 

Film Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

Opis filmu: ślubowanie

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Ślubowanie nowo przyjętych policjantów (format flv - rozmiar 9.35 MB)

Powrót na górę strony