Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki schował w kanapie

Data publikacji 20.07.2012

Policjanci z powiatu oleśnickiego zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie ponad 200 porcji amfetaminy. Podejrzany schował narkotyki w kanapie. Teraz za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.

Policjanci z komisariatu w Sycowie w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie blisko 200 porcji amfetaminy. Zatrzymany to 24-letni mieszkaniec gminy Syców.

Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie małej miejscowości w powiecie oleśnickim. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń należących do zatrzymanego znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, z której można było uzyskać około 200 porcji handlowych, a także kilka porcji marihuany. Środki odurzające ukryte były w kanapie.

Zatrzymanego umieszczono w policyjnym areszcie. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy, m.in. skąd pochodziły środki odurzające, a także czy mężczyzna zajmował się również handlem.

Przypomnijmy, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Wrocławiu / łb)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja