Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy serii napadów zatrzymani

Data publikacji 26.07.2012

Płoccy policjanci ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o napady na stacje LPG i napad na salon gier. Trzej zatrzymani trafili do aresztu. Funkcjonariusze nadal prowadzą ustalenia, czy w napadzie na salon gier nie brała udziału jeszcze osoba z personelu salonu i czy napad ten nie został sfingowany.

Do pierwszego napadu doszło w połowie marca. Wtedy to nieznani sprawcy napadli na jeden z płockich salonów gier i skradli gotówkę. Kilka dni później miały miejsce dwa kolejne napady, tym razem na na płockie stacje LPG, skąd również skradzione zostały pieniądze. Do następnego napadu na stację LPG doszło 20 marca.

Płoccy policjanci, którzy wykonywali czynności w tej sprawie ustalili, że za wszytskimi robojami stoją jedne i te same osoby. Na podstawie zebranych materiałów wytypowano i zatrzymano trzech mężczyzn podejrzanych w tej sprawie. Okazali się nimi dwaj 23-latkowie i 19-latek, mieszkańcy Płocka.

Funkcjonariusze nadal prowadzą ustalenia, czy w napadzie na salon gier nie brała udziału jeszcze osoba z personelu salonu i czy napad ten nie został sfingowany. Komplet materiałów z dotychczas przeprowadzonych ustaleń w tej sprawie został przekazany do Prokuratury Rejonowej w Płocku. Trzej zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

(KWP w Radomiu / łb)

Powrót na górę strony