Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dziennikarze odznaczeni Medalami za Zasługi dla Policji

Data publikacji 02.08.2012

W Komendzie Głównej Policji odbyła się dzisiaj uroczystość wręczenia Medali za Zasługi dla Policji, które otrzymało dwoje dziennikarzy: Patrycja Rojek – Socha i Mariusz Pieśniewski. Odznaczenia od Ministra SW to dowód uznania dla dziennikarzy, którzy dzięki swojej pracy, rzetelności i zaangażowaniu, tworzą materiały pokazujące obywatelom sposób działania polskiej Policji.

Podczas uroczystości, wręczenia odznaczeń dokonał Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, któremu towarzyszył Rzecznik Prasowy KGP insp. dr Mariusz Sokołowski. Komendant Główny Policji w imieniu Ministra SW, swoim i całej formacji podziękował wyróżnionym Medalami dziennikarzom za zaangażowanie i sumienność, za czasem cierpkie ale rzetelne słowa.

Medalami za Zasługi dla Policji w tym roku odznaczeni zostali również Magdalena Korszyńska, Krzysztof Spiechowicz i Robert Gusta. Dziennikarze otrzymali odznaczenia z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego i Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Działoszyńskiego podczas uroczystości związanych z centralnymi obchodami Święta Policji.

(KGP / mw)

foto:M.Krupa

Film Dziennikarze odznaczeni Medalami za Zasługi dla Policji

Pobierz plik Dziennikarze odznaczeni Medalami za Zasługi dla Policji (format mp4 - rozmiar 30.51 MB)

Powrót na górę strony