Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna plantacja marihuany ujawniona przez policjantów

Data publikacji 02.08.2012

Policjanci zatrzymali 4 osoby, które zajmowały się uprawą narkotyków. Na terenie prywatnej posesji funkcjonariusze odkryli plantację marihuany. W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, z odpowiednim naświetleniem i wentylacją, znajdowało się ponad 180 doniczek z marihuaną. Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, dziś zostaną przesłuchani. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Wczoraj policjanci z komendy powiatowej w Wejherowie wspólnie z funkcjonariuszami komendy miejskiej w Gdyni wkroczyli na posesję, na której miała znajdować się plantacja marihuany.

Funkcjonariusze zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 34 do 41 lat. Mieszkańcy Gdyni, Wejherowa i gminy Wejherowo wynajęli pomieszczenie magazynowe w Redzie, które zostało przygotowane do uprawy konopi indyjskich. Wyposażone było w lampy, wentylację i izolację. Na terenie posesji policjanci odkryli uprawę ponad 180 krzewów, które zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Mężczyźni odpowiedzą za uprawę konopi indyjskich w znacznych ilościach. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mj)
 

Film Kolejna plantacja marihuany ujawniona przez policjantów

Opis filmu: marihuana, konopie indyjskie, plantacja, narkotyki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Kolejna plantacja marihuany ujawniona przez policjantów (format flv - rozmiar 6.49 MB)

Powrót na górę strony