Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania zaginionego 26-latka

Data publikacji 02.08.2012

Policjanci, strażacy, rodzina i znajomi szukają 26-letniego Dariusza Szostaka, który widziany był po raz ostatni w zeszłą niedzielę o godzinie 02.00 nad ranem w okolicach campingu Cezar przy ulicy Jaszczurcza Góra. Jego zaginięcie zgłoszone zostało o 16.45 w niedzielę przez kolegę, wraz z którym przyjechał na wypoczynek. Od chwili powiadomienia Policji, trwają czynności poszukiwawcze. Sprawdzane są wszystkie możliwe wersje zaginięcia mężczyzny.

Mrągowscy policjanci w niedzielę zostali powiadomieni o zaginięciu 26-letniego Dariusza Szostaka. Informację o zaginięciu przekazał policji kolega, wraz z którym Dariusz oraz inni znajomi przyjechali do Mrągowa na wypoczynek. Od momentu zgłoszenia zaginięcia prowadzone są czynności poszukiwawcze, w których biorą udział policjanci, strażacy i rodzina mężczyzny. Jak wynika z ustaleń policjantów 26-latek ostatni raz był widziany w zeszłą niedzielę około godziny 02.00 nad ranem w okolicach campingu Cezar przy ulicy Jaszczurcza Góra w Mrągowie. Od tego czasu nie kontaktował się z rodziną.

Policjanci sprawdzają wszystkie możliwe wersje zaginięcia mężczyzny. Są w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi zaginionego. Sprawdzają i weryfikują wszelkie uzyskane na ten temat informacje. Sprawdzane są szpitale, lokale gastronomiczne, oraz inne miejsca, w których mógł przebywać 26-latek. Kontrolowane są również monitoringi znajdujące się w pobliżu nadbrzeża jeziora Czos przy ulicy Jaszczurcza Góra. Funkcjonariusze rozpytują taksówkarzy, przedstawiając im wizerunek mężczyzny, rozpowszechniają informacje o poszukiwaniach zaginionego w lokalnych mediach, docierają także do osób, które widziały Dariusza w niedzielę, bądź mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące okoliczności jego zaginięcia lub też mogą mieć informacje o tym, gdzie może on przebywać. Ponadto policjanci przy współpracy ze strażakami ze Straży Pożarnej w Mrągowie z łodzi sprawdzają brzeg wzdłuż ulicy Jaszczurcza Góra oraz lustro jeziora Czos. Dzisiaj również przy pomocy sonaru oraz strażaków-płetwonurków sprawdzają dno jeziora. Funkcjonariusze prowadzą także cały czas czynności operacyjne zmierzające do odnalezienia 26-latka.

( KWP w Olsztynie / jk)
 

Powrót na górę strony