Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę?

Data publikacji 02.08.2012

Policjanci z Otwocka wykonujący czynności w śledztwie w sprawie doprowadzenia 10 –letniej dziewczynki do poddania się innej czynności seksualnej proszą o pomoc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawcy tego przestępstwa. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na opublikowanym portrecie pamięciowym proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami KPP w Otwocku (22 779 40 91/96) lub najbliższą jednostką policji.

Do zdarzenia doszło w dniu 18 czerwca tego roku w pobliżu jednej z podstawówek na terenie Otwocka.

Otwoccy policjanci wykonujący czynności w śledztwie w sprawie doprowadzenia 10 -letniej dziewczynki do poddania się innej czynności seksualnej sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Rysopis: wiek 30-35 lat, wzrost 170-180 cm, średnia budowa ciała, twarz prostokątna, cera jasna, włosy ciemne, proste średniej długości.

W czasie zdarzenia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru zielonego. Poruszał się czerwonym lub bordowym rowerem z dużymi kołami i bagażnikiem.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na opublikowanym portrecie pamięciowym proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami KPP w Otwocku (22 779 40 91/96) lub najbliższą jednostką policji.

(KSP / pt)

Powrót na górę strony