Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za zabójstwo matki

Data publikacji 06.08.2012

Policjanci otrzymali w zeszłym tygodniu zgłoszenie o śmierci mieszkanki Leszna. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta została zamordowana. Rozpoczęły się poszukiwania jej syna, którego detektywi podejrzewali o popełnienie zbrodni. Kamil M. został zatrzymany następnego dnia przez kryminalnych ze Starych Babic i policjantów z Leszna. Prokurator przedstawił 36-latkowi zarzut zabójstwa, a sąd aresztował go na 3 miesiące.

Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o śmierci 62-letniej mieszkanki Leszna. Na miejsce udali się policjanci z lesznowskiego komisariatu. Wtedy okazało się, że doszło do przestępstwa. Na ciele kobiety znajdowały się obrażenia sugerujące, że do jej śmierci przyczyniły się inne osoby. Dyżurny powiadomił o zdarzeniu prokuratora, który wspólnie z detektywami z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego przeprowadził czynności procesowe. Technicy kryminalistyki skrupulatnie zbadali miejsce zdarzenia i zabezpieczyli ślady.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta została zamordowana. Rozpoczęły się poszukiwania jej syna, którego detektywi podejrzewali o popełnienie zbrodni. Już następnego dnia kryminalni ze Starych Babic ustalili jego miejsce pobytu. Natychmiast wspólnie z policjantami z Leszna udali się we wskazane miejsce i zatrzymali Kamila M.

Prokurator przedstawił 36-latkowi zarzut zabójstwa oraz kradzieży pieniędzy i telefonów komórkowych należących do jego matki, a sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(KSP / mj)
 

Powrót na górę strony