Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze ocalili kobietę

Data publikacji 07.08.2012

Szybkie i sprawne działanie lipnowskich i piaseczyńskich policjantów pozwoliło uratować życie 24-latki. Zdesperowana kobieta usiłowała odebrać sobie życie. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

Dzisiaj (07.08.2012 r.) około godziny 01:55 dyżurny lipnowskiej Policji otrzymał niepokojącą informację od mieszkańca Piaseczna przebywającego na urlopie w okolicach Lipna. Znana zgłaszającemu 24-letnia kobieta wysłała do niego sms-a z informacją, z której wynikało, że zamierza targnąć się na swoje życie. Mężczyzna znał miejsce jej zamieszkania. To pozwoliło na szybkie wysłanie pod wskazany adres pomocy.

Dyżurny lipnowskiej komendy natychmiast przekazał zebrane informacje policjantom z Piaseczna. Tam dyżurny błyskawicznie wysłał na miejsce patrol, lecz w domu, gdzie miała mieszkać kobieta, nikt nie otwierał. Piaseczyńscy funkcjonariusze ustalili numer telefonu do jej siostry, która mieszkała razem z nią. To ona wpuściła policjantów do środka. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, 24-latka leżała nieprzytomna. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.

(KWP w Bydgoszczy / mj)
 

Powrót na górę strony