Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skazany za obcowanie z córką zatrzymany

Data publikacji 07.08.2012

Policjanci zatrzymali mężczyznę skazanego za czyny kazirodcze z własną córką, która urodziła mu dwoje dzieci. 63-latek od ponad trzech lat ukrywał się za granicą. Zatrzymany trafił do zakładu karnego, by odbyć karę 3,5 roku pozbawienia wolności.

Wyrok w tej bulwersującej sprawie zapadł w lutym 2009 roku. Sąd Rejonowy w Łańcucie przyjął za wiarygodne ustalenia policjantów i prokuratora, którzy prowadzili śledztwo. Oskarżony Józef Ch. - dziś 63-letni mężczyzna - usłyszał wyrok skazujący na karę 3,5 roku pozbawienia wolności. Jest to kara za wielokrotne obcowanie płciowe z własną córką, w wyniku czego urodziła ona dwoje dzieci.

Józef Ch., mieszkaniec jednej z podłańcuckich wsi, zaraz po skazaniu uciekł za granicę. Policjanci poszukiwali go od lutego 2010 roku na podstawie listu gończego, który wydał łańcucki sąd.

Poszukiwania zakończyły się wczoraj o godzinie 16.50. Właśnie wtedy policjanci z Łańcuta założyli Józefowi Ch. kajdanki. Zatrzymali go w jego obejściu. Był to efekt informacji, z których wynikało, że Józef Ch. wrócił do Polski.

Dziś skazany trafił do zakładu karnego.

(KWP w Rzeszowie / mj)
 

Film Skazany za obcowanie z córką zatrzymany

Opis filmu: kazirodztwo, przestępczość seksualna

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Skazany za obcowanie z córką zatrzymany (format flv - rozmiar 3.56 MB)

Powrót na górę strony