Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwsze zatrzymania po bójce we Wrocławiu

Data publikacji 22.08.2012

Jeszcze wczoraj wrocławscy policjanci zatrzymali pierwsze osoby w związku z bójką we Wrocławiu. W godzinach popołudniowych funkcjonariusze otrzymali informację o bijatyce, do jakiej doszło na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Drukarskiej.

Na wspomnianym skrzyżowaniu doszło do bójki pomiędzy kilkunastoma osobami. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

W krótkim czasie na miejscu pojawili się policjanci i prokurator. Blisko 100 funkcjonariuszy rozpoczęło ustalanie okoliczności zajścia oraz poszukiwanie osób biorących udział w tym zdarzeniu. W działaniach uczestniczył również policyjny śmigłowiec. Jeszcze wczoraj zostały zatrzymane pierwsze osoby.

W chwili obecnej ustalane są wszystkie okoliczności dotyczące tego zdarzenia, jak również bardzo dokładnie analizowany jest materiał dowodowy. Wszystkie czynności policjantów na miejscu wykonywane były z udziałem prokuratury.

Ponadto w związku ze zdarzeniem, w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu, powołane zostały specjalne grupy zajmującą się tą sprawą.

(KWP we Wrocławiu / jk)

Powrót na górę strony