Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 23.08.2012

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pobił kobietę, u której mieszkał. W wyniku odniesionych obrażeń jeleniogórzanka zmarła. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

20 sierpnia 2012 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 21-latka, podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 52-letniej kobiety. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w nocy z 4 na 5 sierpnia 2012 roku w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Mężczyzna od pewnego czasu przebywał w mieszkaniu pokrzywdzonej. Tej nocy dotkliwie ją pobił. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili także, że 21-latek udzielał narkotyki małoletnim. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Mężczyźnie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym i udzielenie narkotyków grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze sąd zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

(KWP we Wrocławiu/ mj)
 

Film Odpowie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Opis filmu: pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Odpowie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym (format flv - rozmiar 1023.07 KB)

Powrót na górę strony