Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Radom: ruszył "Patrol Roku 2012"

Data publikacji 23.08.2012

Dzisiaj w Radomiu ruszyły wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2012”. Zwycięzcy będą reprezentować garnizon mazowiecki na zawodach ogólnopolskich, jakie odbędą się we wrześniu w Słupsku.

Dzisiaj mundurowi prezentowali swoje umiejętności na strzelnicy PZŁ w Piastowie. Musieli wykazać się celnością strzelania i sprawnością fizyczną podczas pokonywania policyjnego toru przeszkód. W godzinach popołudniowych stróże prawa zaprezentują swoje umiejętności z zakresu technik interwencyjnych. Jutro w trakcie testu zostanie sprawdzona ich wiedza teoretyczna.

Pod koniec jutrzejszego dnia komisja sędziowska wyłoni dwie zwycięskie pary, które od 12 do 14 września 2012 roku będą reprezentowały nasz garnizon na zawodach ogólnopolskich w Szkole Policji w Słupsku.

Najlepsi otrzymają puchary i nagrody ufundowane przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji i Zarząd Wojewódzki NSZZP Województwa Mazowieckiego.

Historia policyjnego Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku” sięga 1994 roku, kiedy to po raz pierwszy w Szkole Policji w Słupsku rozegrano I Mistrzostwa Polski Policji w Wieloboju Prewencji. Od tamtego czasu rokrocznie funkcjonariusze „patrolówki” rywalizują o miano najlepszych w kraju w kilku konkurencjach, m.in. w strzelaniu, technikach interwencji i udzielaniu pierwszej pomocy.

(KWP w Radomiu / mg)

Film Radom: ruszył "Patrol Roku 2012"

Opis filmu: turniej par patrolowych, zawody

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Radom: ruszył "Patrol Roku 2012" (format flv - rozmiar 8.27 MB)

Powrót na górę strony