Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kim jest mężczyzna z fotografii

Data publikacji 24.08.2012

Policjanci z komisariatu na Oruni pod nadzorem Prokuratury Gdańsk Śródmieście prowadzą sprawę dotyczącą szeregu oszustw i przerobienia dokumentów dokonanych przez nn osobę. Sprawca tych przestępstw, posługując się przerobionymi dokumentami, wyłudził m.in kilkanaście usług telekomunikacyjnych na kwotę prawie 30 tys. zł. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna na załączonym zdjęciu może mieć związek z tą sprawą. Jeśli ktoś identyfikuję osobę ze zdjęcia, proszony jest o pilny kontakt z Policją.

Nieznany jak do tej pory sprawca, posługując się przerobionymi dokumentami, w których wymienił fotografie, wyłudził w różnych firmach telekomunikacyjnych usługi, powodując straty na kwotę prawie 30 tys. zł. Dodatkowo na podstawie przerobionych dowodów osobistych i praw jazdy innych osób sprawca wyłudził kredyt a także przejazdy komunikacją miejską w Gdańsku.

Na wszystkich przerobionych dokumentach, które sprawca przedłożył w pokrzywdzonych firmach widnieje jedna fotografia mężczyzny. Osoby, które mogłyby pomóc w jego identyfikacji lub posiadają jakiekolwiek informacje, które przyczynią się do rozwiązania tej sprawy, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji na Oruni pod numerem telefonu 0-58-321-67-57 lub z najbliższą jednostką Policji.

(KWP w Gdańsku / jk)

Powrót na górę strony