Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant Ruchu Drogowego 2012

24 sierpnia 2012 r. w Łodzi odbyły się eliminacje wojewódzkie konkursu Policjant Ruchu Drogowego 2012. Jest to kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu, który ma na celu doskonalenie umiejętności i sprawności policjantów ruchu drogowego, wyłonienie najwszechstronniejszych funkcjonariuszy oraz przybliżenie społeczeństwu problematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W zmaganiach wzięli udział policjanci z komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego. Konkurs rozpoczął się od testu ze znajomości przepisów, który odbył się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Następnie uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu kierowania ruchem na skrzyżowaniu ulic Konstantynowskiej i Krzemienieckiej. W tym czasie sygnalizacja na skrzyżowaniu została wyłączona. Dalsze etapy konkursu zostały rozegrane na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, gdzie policjanci prezentowali jazdę sprawnościową motocyklem i samochodem osobowym po wyznaczonym torze. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się o godzinie przed 15.00 .

Najlepszym gratulował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Cezary Popławski

Po wszystkich konkurencjach komisja wyłoniła finalistów.

I miejsce zajął reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach st.sierż. Witold Namyślak
II miejsce Komendy Miejskiej Policji w Łodzi sierż. Grzegorz Barański
III miejsce Komendy Powiatowej Policji w Łasku sierż.sztab. Krzysztof Macioszek

Wszystkim gratulujemy!

Finaliści wojewódzkich eliminacji będą reprezentowali Łódzki Garnizon Policji na eliminacjach centralnych w dniach 25-28 września 2012 r. w Legionowie.

(KWP w Łodzi / mj)
 

Powrót na górę strony