Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bożena napadła na bank

Data publikacji 21.08.2007

Zamaskowana kobieta weszła wczoraj na zaplecze banku w Krzczonowie z przedmiotem przypominającym broń długą. Gdy tylko odezwała się do pracownic jedna z nich krzyknęła: "Bożena, co robisz?". Wtedy ta wybiegła z banku. Wkrótce po zdarzeniu 39-letnia Bożena Z. została zatrzymana przez policjantów z Komisariatu Policji w Bychawie. Na razie nie przyznaje się do winy.

Tuż po nieudanym napadzie pracownice banku powiadomiły dzielnicowego. Opowiedziały, że na 5 minut przed zamknięciem banku, do pokoju socjalnego od zaplecza weszła osoba ubrana w kurtkę moro i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miała czapkę z daszkiem, a twarz zasłoniętą czarną chustką. W ręku trzymała przedmiot przypominający broń długą. Gdy osoba ta odezwała się żądając, aby dwie pracownice weszły na salę operacyjną, jedna z pracownic po głosie rozpoznała w napastniku stałą klientkę banku – 39-letnią mieszkankę tej samej gminy. Gdy zawołała do niej „Bożena, co robisz?” zamaskowana i wystraszona sprawczyni wybiegła z banku.

Policjanci ustalili gdzie mieszka 39-latka. Kobieta został zatrzymana i umieszczona w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Kobieta nie przyznaje się do winy.

Powrót na górę strony