Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za napad na stacji benzynowej

Data publikacji 21.08.2007

Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którym zarzuca się napad na pracownika miejscowej stacji paliw. Najmłodszy z uczestników zdarzenia 16-letni Daniel był na przepustce z zakładu poprawczego. Wszyscy po dokonaniu rozboju spokojnie pili piwo.

Wczoraj wczesnym wieczorem policjanci zostali poinformowani o rozboju, do którego doszło na miejscowej stacji benzynowej. Około godziny 18.00 do pracownika stacji podeszło trzech młodych mężczyzn. Grożąc prawdopodobnie nożem zażądali pieniędzy. Ukradli kilkaset złotych, po czym uciekli.

Zostali zatrzymani przez policjantów niespełna godzinę później, gdy siedzieli w ogródku piwnym i raczyli się alkoholem. Po badaniach okazało się, że mieli od niespełna jednego do prawie trzech promili alkoholu w wydychanym powietrzu. 27-letni Marcin S., 21-letni Kamil K. i 16-letni Daniel trafili do komendy. Nieletni, jak się okazało, właśnie był na przepustce z zakładu poprawczego. Po raz kolejny stanie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Marcinowi S. i Kamilowi K. grozi natomiast kara do 15 lat pozbawienia wolności. Policjanci złożą wniosek o ich tymczasowe aresztowanie.

Powrót na górę strony