Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Charytatywny Tenisa Ziemnego

Data publikacji 27.08.2012

W weekend na kortach w Kołobrzegu odbył się Turniej Charytatywny Tenisa Ziemnego par deblowych o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, którego organizatorem była IPA województwa zachodniopomorskiego.

Turniej został objęty patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie - nadinsp. Wojciecha Olbrysia, natomiast partnerami turnieju byli: Urząd Miasta w Kołobrzegu, Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu oraz NSZZ Policjantów.

W turnieju wzięły udział 54 osoby, a wśród nich Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacek Fabisiak, insp. Waldemar Jarczewski, Komendant garnizonu dolnośląskiego nadinsp. Dariusz Biel, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, Dyrektor Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP mł. insp. Rafał Łysakowski, gen. dyw. Wojska Polskiego Marek Samarcew, szef zachodniopomorskiego CBA Dariusz Rudy, szef Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu Adam Kuc.

W przedsięwzięciu brali także udział Urszula Dudziak, Tomasz Stockinger, Henryk Sawka i Alosza Awdiejew.

Zwycięzcy turnieju to:

w grupie OPEN:

I m-ce - Janusz Kuś z Łodzi i Zbigniew Rzepka z Krakowa
II m-ce - Jacek Paluszkiewicz i Andrzej Makowski reprezentujący Szczecin

grupa VIP artyści i samorządowcy:

I m-ce - Janusz Żmurkiewicz i Waldemar Ratajczak
II m-ce - Henryk Sawka i Tomasz Gęsikowski
III m-ce - Józef Wojciechowski i Marek Samarcew

grupa VIP mundurowych:

I m-ce - Stanisław Koterski i Mariusz Cios
II m-ce - nadinsp. Dariusz Biel i mł. insp. Rafał Łysakowski
III m-ce - insp. Jacek Fabisiak i Jacek Chrzanowski

grupa MIKST:

I m-ce - Magdalena Rejmak-Romer i Adam Romer
II m-ce - Urszula Dudziak i Franciszek Andrzejczuk
III m-ce - Małgorzata Andrzejczuk i Tomasz Stockinger


Nagrody oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczał nadinsp. Wojciech Olbryś Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, który gratulował wszystkim bardzo dobrych wyników i życzył dalszych sukcesów na niwie sportowej, w życiu osobistym i zawodowym.

Na terenie kortów tenisowych odbywał się także turniej tenisa stołowego, II miejsce na podium w tej dziedzinie zajął Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Waldemar Trzciński.

Podczas turnieju przeprowadzono licytacje oraz zbiórkę na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zebrano prawie 15 tys. złotych. Była to już V edycja turnieju i z roku na rok cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkich osób, zarówno w nim startujących jak i śledzących poczynania uczestników turnieju.

(KWP w Szczecinie / mj)
 

Powrót na górę strony