Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali 7 osób i przechwycili 150 porcji narkotyków

Data publikacji 28.08.2012

Policjanci z Bolesławca zatrzymali 7 mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Policjanci zabezpieczyli ponad 150 porcji marihuany. Sprawcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, zatrzymali 7 mężczyzn, podejrzanych o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez zatrzymanych policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 150 porcji marihuany oraz 2 wagi elektroniczne. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy, miedzy innymi skąd pochodziły środki odurzające i gdzie miały trafić.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony