Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler zatrzymany – policjanci zabezpieczyli 800 gramów marihuany

Data publikacji 28.08.2012

Wczoraj sąd aresztował na trzy miesiące 23-letniego kwidzynianina, w którego mieszkaniu kryminalni znaleźli prawie kilogram marihuany oraz substancje psychotropowe. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich sprzedaży. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

23-latek został zatrzymany przez kryminalnych z Kwidzyna. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania w worku na śmieci policjanci znaleźli ponad 800 gramów suszu roślinnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana.

W mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli także dwie wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków, prawie dwa gramy substancji psychotropowych oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Policjanci zatrzymali 23-latka do wyjaśnienia. Na podstawie zebranych dowodów usłyszał on zarzuty posiadania znacznej ilości oraz sprzedaży środków odurzających. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Kwidzynie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania.

(KWP w Gdańsku / mj)
 

Powrót na górę strony