Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oszust zatrzymany przez policję

Data publikacji 22.08.2007

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o oszustwa przy sprowadzaniu samochodów z zagranicy. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna zamieszczał ogłoszenia z ofertami sprowadzenia samochodów po atrakcyjnych cenach, pobierał od zainteresowanych zaliczki, a aut nie sprowadzał. Mógł oszukać nawet sto osób z całego kraju.

Policjanci z Komisariatu na wrocławskim Grabiszynku prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie oszustw przy sprowadzaniu samochodów z zagranicy. Jak ustalili, mężczyzna który zamieszczał ogłoszenia z ofertami sprowadzenia samochodów po atrakcyjnych cenach, pobierał każdorazowo zaliczki - kilka tysięcy złotych od osób zainteresowanych kupnem takiego samochodu. Aut jednak nie sprowadzał. Policjanci szacują, że mógł oszukać w ten sposób nawet sto osób z terenu całego kraju. Do tej pory ustalili blisko 40 pokrzywdzonych.

Pozostałe osoby pokrzywdzone przez firmę "Auto M" z Wrocławia, proszone są o kontakt z Sekcją Dochodzeniowo-Śledczą Komisariatu Policji Wrocław Grabiszynek, Wrocław ul. Grabiszyńska 255, tel. 071/340-47-78 lub Oficerem Dyżurnym tel. 071/340-41-16.

Powrót na górę strony