Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany miał w domu ponad 2 kg narkotyków

Data publikacji 04.09.2012

Policjanci z Woli zatrzymali poszukiwanego listem gończym Patryka T. 29-latek za posiadanie środków odurzających został skazany przez sąd na karę roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Wpadł w mieszkaniu w Jabłonnej. W czasie przeszukania lokalu policjanci ujawnili ponad 2 kg marihuany i 7 gramów amfetaminy. W prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzut wytwarzania znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Funkcjonariusze z wydziału poszukiwań wolskiej komendy od kilkunastu miesięcy poszukiwali listem gończym Patryka T. Mężczyzna został skazany przez sąd na karę roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających. Dzięki długotrwałej i żmudnej pracy operacyjnej kryminalni wpadli na jego trop w jednej z podwarszawskich miejscowości. 29-latek był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych i nie stawiał oporu.

W mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość marihuany, którą mężczyzna przechowywał w słojach, reklamówce oraz folii aluminiowej, wagi elektroniczne oraz pieniądze. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2,2 kg marihuany i 7 gramów amfetaminy. Ich wartość na czarnym rynku wynosi około 60 tys. złotych. Policjanci ustalili, że z zabezpieczonego materiału można przygotować ponad 2 tys. porcji marihuany i kilka porcji amfetaminy.

Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali już policjanci z Jabłonny. W prokuraturze Patryk T. usłyszał zarzuty wytwarzania znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

(KSP / mj)
 

Film Poszukiwany miał w domu ponad 2 kg narkotyków

Opis filmu: marihuana, narkotyki, produkcja narkotyków

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Poszukiwany miał w domu ponad 2 kg narkotyków (format flv - rozmiar 3.09 MB)

Powrót na górę strony