Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na mecz z Czarnogórą

Data publikacji 06.09.2012

Już jutro w Podgoricy zmierzą się ze sobą reprezentacje Czarnogóry i Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Policjanci z Głównego Sztabu Policji KGP informują kibiców, którędy dojechać na mecz i czego polscy kibice mogą spodziewać się na miejscu, aby wyjazd na doping biało-czerwonych odbył się bez żadnych przeszkód i utrudnień.

W piątek, 7 września, na stadionie w Podgoricy zmierzą się ze sobą reprezentacje Czarnogóry i Polski. Będzie to pierwszy mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się w 2014 roku. Na spotkanie wybierają się także kibice biało-czerwonych. Aby dojazd na miejsce meczu odbył się szybko i bez problemów, czarnogórscy policjanci rekomendują, aby wybierać przejście graniczne w miejscowości Debeli brijeg. Funkcjonariusze będą kontrolować przyjezdnych kibiców pod kątem obecności w ich organizmie narkotyków i alkoholu. Takie sprawdzenie ma zapobiec wejścia na stadion osób, które mogą zakłócać porządek i zagrażać bezpieczeństwu innych kibiców.

Na miejscu, podczas spotkania będą obecni także policjanci z naszego kraju. W sumie kilkunastu funkcjonariuszy będę pomagało polskim kibicom i jednocześnie będą wspomagać służbę kolegów z Czarnogóry. Wszystko po to, aby piątkowe spotkanie odbyło się w spokojnej atmosferze, a doping fanów obu reprezentacji przebiegał bez zakłóceń. 

kj

Powrót na górę strony