Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni poszukiwani zatrzymani

Data publikacji 10.09.2012

Policjanci podlegli komendzie w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali w ciągu 48 godzin dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Pierwszy wpadł w ręce nasielskich funkcjonariuszy w ubiegły piątek, a drugi został zatrzymany przez nowodworskich kryminalnych w minioną sobotę. Obaj mężczyźni trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone wyroki.

Policjanci z komisariatu w Nasielsku już od jakiegoś czasu poszukiwali 21-letniego Dawida U. mieszkańca powiatu, który ukrywał się przed „wymiarem sprawiedliwości”. W zeszły piątek rano mundurowi zauważyli samochód, w którym siedział poszukiwany. Natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli. Kierowca i dwóch pasażerów byli zdziwieni całym zajściem. Funkcjonariusze sprawdzili dane personalne mężczyzn. Po sprawdzeniu okazało się, że jeden z podróżujących to rzeczywiście poszukiwany listem gończym Dawid U. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Drugi z poszukiwanych listem gończym został zatrzymany przez nowodworskich kryminalnych w ubiegłą sobotę. Kiedy funkcjonariusze patrolowali rejon ul. Morawicza w Nowym Dworze Mazowieckim, zauważyli na myjni mężczyznę, który był podobny do poszukiwanego Grzegorza J. Natychmiast został on wylegitymowany. Jak się okazało, był to faktycznie poszukiwany 36-letni Grzegorz J., mieszkaniec powiatu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

To już kolejni poszukiwani listami gończymi zatrzymani przez policjantów podległych nowodworskiej komendzie w ubiegłym tygodniu. Dzięki pracy policjantów mężczyźni trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą swoje wyroki.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony