Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Obracał znacznymi ilościami narkotyków

Data publikacji 13.09.2012

Policjanci wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy przerwali zakazany handel. Zatrzymany grudziądzanin usłyszał zarzut udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Dziś sąd zdecyduje o dalszym losie 35-latka.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zwalczający przestępczość narkotykową  zdobyli informację, że jeden z mieszkańców Grudziądza może mieć związek z tym procederem. We wtorek (11.09) ok. godz. 14:00 w Grudziądzu zatrzymali do kontroli pojazd, którym podróżował. W aucie, w schowku, od strony pasażera, policjanci znaleźli 15 woreczków z amfetaminą o łącznej wadze ponad 45 g. Następnie udali się do mieszkania, które 35-latek wynajmował w kamienicy, w centrum miasta. Tam w zamrażalniku, w paczuszce, leżało ponad 50 g amfetaminy. Mniejsze ilości policjanci znaleźli w komodzie, w sypialni i w warsztacie.

Ostatecznie do policyjnych depozytów trafiło ponad 120 g amfetaminy, o czarnorynkowej wartości prawie 6 tys. złotych. Jak wynika z ustaleń kryminalnych, z ilości tej można było przygotować do sprzedania niemalże 200 porcji.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony