Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Opola na podium

Data publikacji 13.09.2012

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zdobyli pierwsze miejsce podczas IX Drużynowych Otwartych Mistrzostwach w Ratownictwie Specjalistycznym. W zawodach wzięło udział trzynaście drużyn. Wszystkie walczyły o puchar Wojewody Opolskiego.

W pierwszych dniach września, na stanicy Odrzańskiego Ratownictwa Specjalistycznego, odbyła się IX edycja Drużynowych Otwartych Mistrzostw w Ratownictwie Specjalistycznym. Wszystko po to, by w przypadku akcji ratowniczych umieć ze sobą współpracować.

W zawodach wzięło udział 13 trzyosobowych drużyn. Byli strażacy, ratownicy, saperzy i policjanci. Uczestnicy walczyli o puchar Wojewody Opolskiego. Zawody odbywały się w czterech konkurencjach. Pierwszą był wielobój ratowniczy, następnie pływanie pontonem, konkurencja wysokościowa i ratownictwo medyczne.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu pokonali wszystkich zawodników, ustanawiając tym samych kilka rekordów w konkurencjach i zdobywając I miejsce. Organizatorem zawodów było Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne.

(KWP w Opolu / mg)
 

 

Powrót na górę strony