Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci udaremnili wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 14.09.2012

Policjanci zatrzymali podejrzanych o udział w obrocie narkotykami. Przy jednym z nich znaleziono 300 gramów marihuany. Dwaj bydgoszczanie usłyszeli zarzuty przestępstwa, za które grozi kara do 12 lat więzienia.

Policjanci z komendy miejskiej w Bydgoszczy udaremnili wprowadzenie do obrotu znacznych ilości marihuany. Informacje, które wcześniej uzyskali wskazywały, że w proceder może być zamieszanych dwóch młodych mężczyzn. Podejrzewani przyjechali do Bydgoszczy w środę (12.09) po południu. Przed dworcem jeden z nich wsiadł do taksówki i odjechał. Po drugiego podjechało bmw, w którym znajdowały się dwie osoby. Wtedy kryminalni z komendy miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Bydgoszczy przystąpili do realizacji. 22-latek jadący taksówką został zatrzymany na ulicy Dworcowej. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli pakunek przypominający bochenek chleba, owinięty folią aluminiową. Wewnątrz znajdowało się około 300 gramów marihuany. W tym samym czasie przed dworcem został zatrzymany jego 32-letni kolega oraz osoby, które przyjechały po niego samochodem. Wszyscy do wyjaśnienia trafili do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 22-latkowi przedstawiono zarzut uczestnictwa w obrocie znacznych ilości narkotyków. Natomiast starszy z podejrzanych, 32-latek, usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Dzisiaj bydgoszczanie zostali doprowadzeni do prokuratora, który zadecyduje o ich dalszym losie. Za to przestępstwo podejrzanym grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Bydgoszczy / mj)
 

Film Policjanci udaremnili wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków

Opis filmu: narkotyki, wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków, diler

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci udaremnili wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków (format flv - rozmiar 4.76 MB)

Powrót na górę strony