Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione auta o wartości ponad 200 tysięcy złotych

Data publikacji 14.09.2012

Policjanci z Bolesławca odzyskali 4 samochody osobowe oraz części samochodowe pochodzące z kradzieży. Jedno z aut miało już nowego właściciela. Wartość odzyskanego mienia to ponad 200 tys. złotych. Pojazdy zostały skradzione w Niemczech i Polsce.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Bolesławcu oraz Komisariatów Policji w Nowogrodźcu i Kruszynie odzyskali 4 kradzione pojazdy. Wartość odzyskanego mienia to ponad 200 tysięcy złotych. Trzy samochody znalezione zostały w dziupli samochodowej na terenie powiatu bolesławieckiego. Jeden z odzyskanych pojazdów miał już częściowo zdemontowane różne elementy wyposażenia.

W wyniku przeszukania pomieszczeń gospodarczych i mieszkalnych policjanci ujawnili także szereg części do samochodów marki Audi, BMW i Volkswagen. Ze wstępnej identyfikacji wynika, że części pochodzą również z samochodów, które zostały wcześniej skradzione na terenie Polski i Niemiec. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. kluczyki do różnych pojazdów, baki na paliwo, radioodtwarzacze, tablice rejestracyjne, fotele samochodowe, które zostaną teraz poddane szczegółowej identyfikacji.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. 

(KWP Wrocław / mag)

Film Policjanci odzyskali skradzione auta o wartości ponad 200 tysięcy złotych

Opis filmu: dziupla samochód auto Bolesławiec kradzież

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci odzyskali skradzione auta o wartości ponad 200 tysięcy złotych (format flv - rozmiar 6.93 MB)

Powrót na górę strony