Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

19-latek zatrzymany ds. zabójstwa

Data publikacji 17.09.2012

Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu zatrzymali 19-letniego mieszkańca terespolskiej gminy pod zarzutem zabójstwa ojca. 41-letni mężczyzna znaleziony został z licznymi ranami ciała w swoim mieszkaniu w Koroszczynie. Zmarł w trakcie reanimacji prowadzonej przez załogę karetki pogotowia. Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez bialską Prokuraturę i Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej.

Informację o awanturze w jednym z bloków w Koroszczynie policjanci otrzymali po 23.00. Pod wskazanym adresem w mieszkaniu znaleziony został mężczyzna z licznymi ranami ciała. W trakcie reanimacji prowadzonej przez lekarza 41-latek zmarł. Policjanci z Terespola natychmiast wszczęli poszukiwania 19-letniego syna ofiary. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, to właśnie pomiędzy ojcem i synem doszło wcześniej do awantury.

19-latek został zatrzymany po 2.00 w jednym z mieszkań w Terespolu. Po osadzeniu w policyjnym areszcie, mężczyzna oczekuje na doprowadzenie do Prokuratury, gdzie będą z nim wykonane dalsze czynności procesowe. Funkcjonariusze z Terespola zatrzymali również jego rówieśnika, który podejrzewany jest o utrudnianie postępowania karnego i pomoc koledze w ukryciu się.

(KWP w Lublinie / mw)
 

Powrót na górę strony