Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta Komendanta Głównego Policji w SP w Słupsku

Data publikacji 17.09.2012

Komendant Główny Policji gościł z wizytą w słupskiej Szkole Policji. W trakcie pobytu szef polskiej Policji uczestniczył w naradzie Naczelników Prewencji Komend Wojewódzkich, a także wręczył nagrody i puchar podczas zakończenia XIX finału Turnieju Par Patrolowych „Patrol roku”.

W trakcie jednodniowej wizyty Komendant Główny uczestniczył w nardzie naczelników Wydziałów Prewencji w Komendach Wojewódzkich i Komendzie Stołecznej. W trakcie spotkania mówiono między innymi o funkcjonowaniu dzielnicowych w zmieniających się uwarunkowaniach prawno-organizacyjnych. Ważnym elementem narady było także przedstawienie funkcjonowania nowych systemów wspomagania informatycznego służby prewencyjnej na bazie dotychczasowych doświadczeń.

Nadinsp. Marek Działoszyński uczestniczył również w zakończeniu XIX Finału Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”. Komendant Główny rozmawiał z policjantami, którzy pokonywali policyjny tor przeszkód, a na zakończenie Turnieju wręczył zwycięzcom nagrody łącznie z najważniejszym trofeum – Pucharem Przechodnim Prezydenta Rzeczypospolitej. W trakcie swojej wizyty Komendant Główny spotkał się również z lokalnymi samorządowcami ziemi słupskiej, którzy mówili o współpracy lokalnego samorządu z Policją.

(SP w Słupsku / mw)

Powrót na górę strony