Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brodniccy policjanci mistrzami

Data publikacji 21.09.2012

Brodniccy funkcjonariusze brali udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Motorowych Służb Mundurowych UNIFORM MOTOR RALLY AD 2012. Na toruńskiej Motoarenie i torze kartingowym policjanci zmierzyli się z drużynami z całej Polski w kilku konkurencjach sprawnościowych. Przywieźli aż 8 pucharów.

W weekend na terenie toruńskiej Motoareny odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Motorowych Służb Mundurowych UNIFORM MOTOR RALLY AD 2012. Brodniccy policjanci, jak co roku, wystawili 3 drużyny, które reprezentowały Komendę Powiatową Policji w Brodnicy, Mundurowy Klub Motorowy i IPA Brodnica. Funkcjonariusze zmierzyli się w 9 konkurencjach: jazda gokartem, motocyklem, quadem i samochodem, jazda w okularach, które sprawiają wrażenie upojenia alkoholowego, jazda na troleyach, slalom, jazda na czas i innych próbach.

Brodnickie drużyny przywiozły ze sobą złoty i srebrny medal oraz 8 pucharów, w tym jeden przechodni, który zdobyli już drugi rok z rzędu. Puchary i gratulacje policjanci otrzymali od obecnego na mistrzostwach Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy mł. insp. Tomasza Trawińskiego. Tak jak obiecali, powtórzyli swój sukces z ubiegłego roku, co jest świadectwem tego, że są najlepsi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP w Bydgoszczy / mj)
 

Powrót na górę strony