Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomóż ustalić sprawcę napadu i zabójstwa

Data publikacji 26.09.2012

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 złotych za informacje, które przyczynią się do ustalenia sprawcy napadu na kantor w Gronowie oraz zabójstwa jego właścicielki. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Policją pod numer 89-533-7649 lub na infolinię całodobową 0800 339 202 lub 997.

Przypomnijmy. Do napadu na kantor i zabójstwa kobiety doszło tydzień temu w Gronowie koło Braniewa. Z ustaleń policjantów wynika, że motywem napadu była kradzież pieniędzy. Sprawca po oddaniu kilku strzałów w kierunku właścicielki kantoru, ukradł kilkadziesiąt tysięcy złotych w różnej walucie.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia samochodem osobowym marki Opel Senator koloru brązowo - złotego. Sprawca ma około 180 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. W chwili napadu ubrany był w zielono -brązowe spodnie oraz kurtkę typu “moro”. Na nogach miał wojskowe buty, a na głowie czarną kominiarkę.

Do wyjaśnienia sprawy powołana została grupa specjalistów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. W jej skład wchodzą funkcjonariusze z ogromnym doświadczeniem, analitycy a także policjanci z laboratorium kryminalistycznego. Komendant wojewódzki wyznaczył także nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 złotych za informacje, które przyczynią się do ustalenia sprawcy napadu.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z Policją pod numer 89-533-7649 lub na infolinię całodobową 0800 339 202.

(KWP w Olsztynie / mw)

Powrót na górę strony