Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali skradziony samochód

Data publikacji 28.09.2012

Wczoraj policjanci z Gubina zabezpieczyli samochód osobowy marki Audi A4 skradziony w nocy z 25 na 26 września 2012 roku koło Zielonej Góry. Do tej sprawy zatrzymano trzech mężczyzn - mieszkańców miasta i gminy Gubin. Czynności w tej sprawie prowadzą wspólnie policjanci gubińscy i zielonogórscy.

Wczoraj (26 września 2012 roku) w kompleksie leśnym koło Gubina, policjanci z Komisariatu Policji w Gubinie zabezpieczyli samochód osobowy marki Audi A4. Pojazd ten został skradziony w miejscowości Zawada koło Zielonej Góry w nocy 25 na 26 września br. Zabezpieczony samochód był już częściowo rozebrany. Nie posiadał przednich prawych i lewych drzwi oraz był pozbawiony wyposażenia wnętrza, m.in. siedzenia przedniego pasażera, siedziska tylnego oraz koła zapasowego.

Czynności prowadzone przez gubińskich policjantów doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn, mieszkańców miasta i gminy Gubin, którzy podejrzani są o kradzież tego pojazdu. W sprawie tej dokonano również przeszukania jednej z posesji w Gubinie, gdzie zabezpieczono zdemontowane części od skradzionego Audi A4 oraz bardzo dużą ilość innych części samochodowych od pojazdów marek Audi i VW.

Dwóch z zatrzymanych mężczyzn ma 24 lata, a jeden to 23-latek. Dalsze czynności z podejrzanymi prowadzić będą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Odzyskanie skradzionego samochodu m-ki Audi A4 oraz zatrzymanie trzech mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo, było możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy gubińskich i zielonogórskich policjantów z inspektorami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Zielonej Górze, którzy w ramach swoich czynności kontrolowali warsztaty samochodowe w Gubinie.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mj)

Powrót na górę strony