Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Suwalscy policjanci udaremnili wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 28.09.2012

Policjanci z Suwałk zatrzymali trzech młodych mężczyzn i zabezpieczyli blisko 600 gramów marihuany. 22, 24 i 25-latek trafili do policyjnego aresztu. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

W minioną środę wieczorem policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach skontrolowali na ulicy Chopina volkswagena. Z ustaleń mundurowych wynikało, że w samochodzie mogą być narkotyki. Informacje funkcjonariuszy się potwierdziły.

Podczas sprawdzania pojazdu policjanci znaleźli w nim reklamówkę, w której było 8 foliowych torebek z marihuaną o łącznej wadze prawie 160 gramów. Mundurowi od razu zatrzymali trzech znajdujących się z golfie mężczyzn w wieku 22, 24 i 25 lat. Ponadto okazało się, że najmłodszy z nich miał przy sobie blisko 3 gramy roślinnego suszu. Natomiast w trakcie przeszukania mieszkania 25-latka funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo 4 foliowe torebki, w których znajdowało się 420 gramów marihuany. Suwalczanie trafili do policyjnego aresztu. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

(KWP w Białymstoku  / mj)


 

Powrót na górę strony