Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali domową plantację narkotyków

Data publikacji 28.09.2012

43-letni bydgoszczanin trafił do policyjnego aresztu po tym, jak w jego mieszkaniu kryminalni ujawnili plantację konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszy zarzut uprawy środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z komendy miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali „domową” plantację konopi indyjskich. Zbierane i szczegółowo sprawdzane przez policjantów informacje o osobach mogących trudnić się tym przestępczym procederem doprowadziły do jednego z mieszkań na bydgoskich Wyżynach.

Wczoraj (27.09) przed południem kryminalni przystąpili do realizacji sprawy. Po wejściu do mieszkania okazało się, że w jednym z pokojów znajdują się dwa profesjonalnie przygotowane namioty wyposażone w wentylację i oświetlenie. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli sześć dobrze ukształtowanych krzewów, około metra wysokości każdy, siedem sadzonek konopi, nasiona, pojemniki i woreczki z zawartością suszu oraz przedmioty służące do ich uprawy.

Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali  43-letniego mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu.  Teraz podejrzany usłyszy zarzut uprawy środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia. Jeszcze dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratora, który zadecyduje o dalszym losie zatrzymanego.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Film Policjanci zlikwidowali domową plantację narkotyków

Opis filmu: konopie indyjskie, plantacja, narkotyki


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zlikwidowali domową plantację narkotyków (format flv - rozmiar 5.65 MB)

Powrót na górę strony