Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrzostwa Policji w Karate i Judo

Data publikacji 29.09.2012

W Szkole Policji w Katowicach odbyły się IX Mistrzostwa Policji w Karate oraz IX Mistrzostwa Policji w Judo zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. Medale zwycięzcom wręczali: Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp.Roman Rabsztyn oraz Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Kaleta. Gościem specjalnym była Beata Maksymow – trzykrotna mistrzyni Europy i dwukrotna mistrzyni świata w judo.

Pierwszy dzień poświęcony był mistrzostwom w karate. W zawodach brało udział 17 zawodników i 2 zawodniczki reprezentujące Szkołę Policji w Katowicach oraz 7 jednostek garnizonu śląskiego. Pojedynki toczyły się w pięciu kotegoriach wagowych mężczyzn oraz w kategorii kobiet.  Tytuł najlepszego zawodnika Turnieju otrzymał Wojciech Filipek z KMP w Gliwicach.

Następnego dnia rywalizację mogli rozpocząć zawodnicy XI Mistrzostw Policji w Judo. Do rywalizacji przysąpiło 32 zawodników oraz 3 zawodniczki reprezentujące Szkołe Policji w Katowicach oraz 13 jednostek garnizonu śląskiego. Pojedynki toczyły się w pięciu kotegoriach wagowych mężczyzn oraz w kategorii kobiet. Tytuł najlepszego zawodnika Turnieju otrzymał Marek Chrapkiewicz z OPP Katowice.

Medale zwycięzcom wręczali: Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp.Roman Rabsztyn oraz Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Kaleta.

Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników w sportowej rywalizacji i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Katowicach / mg)

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.69 MB)

Powrót na górę strony