Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

IV Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Górskim

Data publikacji 30.08.2007

W ostatnią niedzielę w Krakowie w ramach ogólnopolskiej imprezy Powerade Bike Maraton pod patronatem Komendanta Głównego Policji odbyły się IV Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Górskim. Przy pięknej pogodzie na Błoniach stawiło się ponad 1.300 osób, w tym kilkudziesięciu policjantów z całego kraju.

Impreza mająca charakter masowy corocznie przyciąga rzesze osób zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Doskonała atmosfera,i wysoki poziom sportowy zawodów sprawia, że Bike Maraton wpisał się już na stałe do kalendarza zawodów policyjnych.

Na malowniczej, górskiej trasie o długości 65 km wśród policjantów zwyciężył Łukasz Rycombel z KWP w Katowicach, drugie miejsce zajął Marcin Skowronek z KGP w Warszawie, a trzeci był Dariusz Hlek z KWP w Szczecinie. Wśród kobiet I miejsce zajęła ubiegłoroczna zwyciężczyni – Ewa Karpienia reprezentująca KWP w Szczecinie. W uroczystym zakończeniu imprezy udział wzięli zastępca komendanta wojewódzkiego w Krakowie podinsp. Mariusz Dąbek, zastępca naczelnika wydziału kadr i szkolenia podinsp. Janusz Wolak oraz przewodniczący Małopolskiego Zarządu NSZZ Policjantów podinsp. Janusz Łabuz.

                 

Powrót na górę strony