Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli auto – po pościgu wpadli w ręce policji

Data publikacji 13.10.2012

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu. Zostali oni zatrzymani przez funkcjonariuszy po pościgu, chwilę po tym jak z parkingu przed jednym z centrów handlowych na terenie miasta ukradli samochód. Teraz zatrzymanym grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 46 lat podejrzanych o kradzież samochodu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30. Funkcjonariusze pełniący służbę w pobliżu jednego centrów handlowych na terenie wrocławskiej dzielnicy Psie Pole zauważyli osobowego Volkswagena, w którym siedzieli dwaj mężczyźni. Pojazd miał wybitą szybę boczną, co wzbudziło podejrzenie policjantów. Gdy podjechali bliżej kierowca pojazdu gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze niezwłocznie ruszyli w pościg za pojazdem. Po chwili obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Pasażer jeszcze próbował uciec pieszo, jednakże bezskutecznie. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd został skradziony chwilę wcześniej z pobliskiego parkingu.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Okazało się, że jeden z mężczyzn był poszukiwany do umieszczenia w zakładzie karnym.

Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem za czyn, o który są podejrzani - za włamanie i kradzież pojazdu grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Ukradli auto – po pościgu wpadli w ręce policji

Opis filmu: kradzieże samochodów, pościgi


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Ukradli auto – po pościgu wpadli w ręce policji (format flv - rozmiar 10.89 MB)

Powrót na górę strony