Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kilogramy narkotyków nie trafią na rynek

Data publikacji 16.10.2012

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 22-letnią Izabelę B. W czasie przeszukania jej mieszkania funkcjonariusze znaleźli prawie 5,5 kg marihuany oraz ponad 1,6 kg amfetaminy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 213 tys. złotych. Zatrzymana usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu została aresztowana na 3 miesiące.

Do policjantów z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej stołecznej policji dotarła informacja, że w jednym z mieszkań w Pruszkowie mogą znajdować się narkotyki. Funkcjonariusze zaczęli dyskretnie obserwować lokal. Wyszła z niego młoda kobieta - została zatrzymana.

W mieszkaniu 22-letniej Izabeli B. policjanci znaleźli prawie 5,5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 163 tys. złotych. Na półce obok suszu roślinnego leżało ponad 1,6 kg amfetaminy wartej ponad 50 tys. złotych. Narkotyki zostały zabezpieczone, a kobieta trafiła do policyjnej celi.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanej 22-latce zarzut posiadania środków odurzających w znacznej ilości. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Izabeli B. na okres 3 miesięcy.  Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

(KSP / mj)

Film Kilogramy narkotyków nie trafią na rynek

Opis filmu: narkotyki, marihuana, amfetamina


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Kilogramy narkotyków nie trafią na rynek (format flv - rozmiar 7.67 MB)

Powrót na górę strony