Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za napad na stację benzynową

Data publikacji 19.10.2012

Policjanci zatrzymali 27-latka, który napadł na częstochowską stację paliw. Mężczyzna ubrany w kominiarkę, przedmiotem przypominającym broń sterroryzował obsługę stacji, a następnie skradł pieniądze i papierosy. W trakcie ucieczki został zatrzymany przez częstochowskich policjantów. Za napad grozi mu do 12 lat więzienia.

Wczoraj, decyzją częstochowskiego sądu, tymczasowo aresztowany został 27-latek, który napadł na stację paliw. Do zdarzenia doszło w minioną środę około godziny 4.00. Jak ustalili śledczy, sprawca ubrany w kominiarkę, przedmiotem przypominającym broń, zagroził obsłudze pobawieniem życia, jeśli ci nie wydadzą mu pieniędzy. Napastnik ukradł gotówkę i papierosy.

Powiadomieni o napadzie policjanci z Komisariatu VI i V Policji, dysponując rysopisem napastnika, szybko zatrzymali uciekającego złodzieja. Okazał się nim 27-letni częstochowianin, znany policjantom z podobnych przestępstw. Zatrzymany usłyszał zarzut rozboju, za który grozi do 12 lat więzienia. Kara za to przestępstwo może być wyższa, gdyż rozbojarz działał w warunkach powrotu do przestępstwa.

(KWP w Katowicach / mj)

Film Zatrzymany za napad na stację benzynową

Opis filmu: napady, rozboje, stacje benzynowe

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymany za napad na stację benzynową (format flv - rozmiar 5.39 MB)

Powrót na górę strony