Złodziej zatrzymany - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej zatrzymany

Data publikacji 03.09.2007

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych w Jeleniej Górze. Dodatkowo sprawca 6 sierpnia br. uciekł z grupy roboczej wykonującej różne prace na terenie Karpacza, a w tym czasie odbywał karę pozbawienia wolności w areszcie śledczym za przestępstwa przeciwko mieniu.

Policjanci Zespołu do spraw Poszukiwań Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego jeleniogórzanina w mieszkaniu jego dziewczyny.

Jak ustalili policjanci, 27-latek ma na swoim koncie kilkanaście kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych i mieszkań w Jeleniej Górze. Jego łupem padała biżuteria, sprzęt RTV, telefony komórkowe, dokumenty i inne przedmioty. Łączna suma strat osób wynosi blisko 22 tys. zł. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał sprawca policjanci odnaleźli część skradzionych przedmiotów. Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Powrót na górę strony
Polska Policja