Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwyciężyła drużyna z Węgier

Data publikacji 22.10.2012

W minioną sobotę odbyły się VI Międzynarodowe Mistrzostwa Policji województwa podkarpackiego w halowej piłce nożnej. W zawodach zwyciężyła drużyna z Węgier, pozostałe dwa miejsca na podium przypadły drużynie z Centralnego Biura Śledczego Zarządu Rzeszowskiego Komendy Głównej Policji oraz reprezentacji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Patronat honorowy nad Mistrzostwami objął Podkarpacki Komendant Wojewódzki inspektor Zdzisław Stopczyk. Eliminacje do półfinałów przeprowadzono na halach sportowych w Kańczudze, Zarzeczu, Sieniawie i Tryńczy. Mecze półfinałowe i sam finał rozegrany został na hali sportowej w Przeworsku. Zawody relacjonował Henryk Majcher - dziennikarz „Super Nowości”.
 
W rozgrywkach o III miejsce drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu pokonała drużynę z Przeworska, z wynikiem 4:0.

W finale, spotkała się drużyna Węgier z reprezentantami Zarządu Rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Mecz był pasjonujący. Zakończył się wynikiem 6:2 dla Węgrów.

Królem strzelców turnieju został, podobnie jak w roku ubiegłym, Adam Devits z drużyny z Węgier, najlepszym bramkarzem okrzyknięto -  Nagy Georgi również reprezentanta drużyny węgierskiej. Miano najlepszego zawodnika Mistrzostw otrzymał Robert Piątek – funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.

Puchary i medale wręczali inspektor Andrzej Sabik Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz inspektor Ryszard Kula Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku.

(KWP w Rzeszowie / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja